Пн. Май 20th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Що треба знати про продаж волосся?

1 min read

Продаж волосся — це в першу чергу бізнес, який має свою складну структуру. Мало просто відростити волосся і зрізати їх пучком у себе вдома. Щоб дійсно мати можливість додаткового заробітку з цього варто підійти до питання серйозніше.

Фактори росту 

Велика кількість оголошень на вулиці, в інтернеті та інших медіа ресурсах говорить про те, що існує попит на дану послугу. Продаж волосся це окрема ніша в індустрії краси та заробити на цьому в принципі може кожен, але приклавши при цьому чимало зусиль.

В середньому за рік наше волосся відростає на 12-20см, в залежності від безлічі факторів:

● Вік Найшвидше зростання відзначається у дорослих людей, коли організм знаходиться в розквіті своїх сил. На другому місці діти, зростаючий організм, а також відсутність механічного та хімічного впливів дозволяють зберегти якість протягом усього зростання. А от літні люди навпаки не найкращий варіант. Розподіл клітин в організмі скорочується і швидкість росту практично в два рази менше в порівнянні з дорослими.

● Клімат В жаркому кліматі, де завжди тепло, або навесні і влітку швидкість росту значно збільшується. Пов’язано це з тим, що поліпшується циркуляція крові до шкіри голови. Волосяні цибулини отримують більше корисних речовин. У холодну ж пору, циркуляція крові спрямована на внутрішні органи, що і сприяє уповільненню росту.

● Харчування «Ми — те, що ми їмо» цю фразу чув кожен і це дійсно так. З їжею ми отримуємо безліч корисних мікроелементів та вітамінів, які допомагають зростати не тільки волоссю, але і всьому організму.

● Спадковість Знаючи своє фамільне древо можна також оцінити наскільки Ви схильні до гарному росту волосся. Генетика наука складна, тому існують спеціальні лабораторії і центри, які допомагають дізнатися більше інформації на генетичному рівні за допомогою ряду аналізів.

● Догляд Шампуні, кондиціонери, маски, фен і т.д. — все це неодмінно впливає на ваше волосся, а точніше на їх структури. Також, доведено, що люди, які піддавали волосся фарбування або хіміо завивці мають набагато нижче швидкість росту волосся. Під впливом хімічних препаратів страждає волосянной фолікул, який відповідає за активність зростання.

Навіщо продавати волосся?

Перше, що спадає на думку — хороший заробіток. Так, це дійсно так, будь-який салон запропонує вам не маленьку суму за якісний матеріал від 40см. При цьому існує безліч приємних пропозицій, який включають наступний безкоштовний догляд або стрижку.

Але не варто також забувати, що це відмінний привід допомогти тому, для кого проблема відсутності волосся стало причиною захворювань або інших чимало важливих факторів.

Все більше людей з дитинства закладають дітям ідею безкорисливої ​​допомоги іншим. Нерідко можна зустріти історії про те, як маленькі дівчатка і хлопчики кілька років відрощують волосся, щоб пожертвувати їх нужденним людям, а отримані гроші віддають на благодійність.

У нас ви зможете продати волосся по максимально приємною ціною і зробить як мінімум одну добру справу!

kuplyu-volosy.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *