Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Види опалення теплиці: дізнайтеся, як опалювати теплицю

1 min read

Якщо у вас є теплиця https://novateplica.com.ua/uk/ в Україні вам пощастило, що ви можете розтягнути свій вегетаційний період на пару місяців. Тривалість вашого сезону залежить від утримання тепла в теплиці в ці холодні ранні весняні місяці, а також пізніше восени. Існує кілька типів систем опалення теплиць, від недорогих саморобних установок до обігрівачів професійного рівня, призначених для великих комерційних виробників.

Про опалення теплиці читайте далі. Інформація про утеплення теплиці Подібно до того, як зберегти тепло в домі легше, якщо у вас є теплоізоляція та склопакети, опалення теплиці є більш простим завданням, коли ви не втрачаєте стільки тепла протягом ночі. Утеплення стін і даху за допомогою простої системи пінополістиролових плит може значно скоротити потреби в опаленні. Тепло, яке збирається вдень, залишатиметься довше, зберігаючи тепло всередині теплиці https://novateplica.com.ua/ без додаткової допомоги.

Створіть майже безкоштовну пасивну систему опалення, побудувавши стіну з наповнених водою глечиків для переробленого молока.

Якщо ці глечики пофарбувати в чорний колір, тепло, отримане від сонячного світла, збережеться до ночі. Коли температура на вулиці впаде, глечики випустять тепло всередину теплиці. У теплішому кліматі ці пасивні сонячні обігрівачі можуть бути єдиною системою опалення, яка потрібна вашій теплиці.

Поради щодо опалення теплиці.

Досліджуючи, як обігріти теплицю з полікарбонату https://novateplica.com.ua/uk/teplitsy-iz-polikarbonata/, почніть з найменшої та дешевої системи, яку ви можете використовувати у своїй будівлі. Залиште трохи місця для розширення та вдосконалення.

З простими овочевими культурами , такими як ранні весняні овочі , вам, ймовірно, не знадобиться нічого такого складного, як повна система опалення. Після того, як ви розширите охоплення делікатними орхідеями чи іншими рослинами, яким потрібен тропічний клімат, розширте опалення до більш складної системи. Для багатьох домашніх теплиць невеликий газовий обігрівач або два є найбільш необхідним обладнанням.

За своєю конструкцією вони подібні до обігрівачів для домашніх приміщень і зберігають повітря у вашому маленькому вольєрі достатньо теплим, щоб вирощувати рослини протягом будь-якої зимової погоди, крім найхолоднішої.

Щоб просто продовжити сезон, поєднання ізоляції та обігрівачів приміщення повинно бути достатнім обладнанням для майже будь-якого виробника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *