Пн. Июн 24th, 2024

Транспортний портал — Транспорт, перевезення, логістика

Все про транспорт, автомобілі та перевезення

Що можна сміливо посадити в неопалювану теплицю вже у березні та отримати врожай

1 min read

Перший весняний місяць — це традиційно час для посіву насіння на розсаду. Клопіт щосили киплять. Але чи варто обмежуватися лише розсадою у ящиках? Адже в березні можна сіяти багато чого в теплицю https://novateplica.com.ua/uk/ і отримати врожай до посадки туди томатів. Та що там у теплиці – у відкритий ґрунт. І так, навіть по снігу, у кого він ще лишився.

Зміст
  1. Що врахувати при ранньому посіві у теплицю
  2. Що можна сіяти
  3. Трохи про відкритий ґрунт

Що врахувати при ранньому посіві у теплицю

Скляна, полікарбонатна (https://novateplica.com.ua/uk/teplitsy-iz-polikarbonata/), не має значення. Теплицю можна використовувати за призначенням вже з березня. Температура в середній смузі тримається вже плюсова вдень, вночі, звичайно, холодніше. І якщо вдень +3, то у теплиці відповідно тепліше. Там може бути і 10, і 12, і навіть більше. Якщо вночі температура не опускається нижче -2, то земля в теплиці розтанула, сміливо приступаємо до посіву.

Що можна сіяти

Світлові дні короткі, температури низькі — це не найкращі умови для вирощування капусти. Будь-який.

Сюди ж відносимо салати (все), керманичі. Причому ці рослини будуть набагато ароматнішими, соковитішими. І не підуть у колір. Коли справа дійде до висаджування томатів чи перцю, то можна вже встигнути зняти врожай.

А хто знає таку рослину як валеріанелла ? Напевно, мало хто вирощує. А це світова знаменитість. За вишуканий смак з горіховими нотками кухарі Франції божеволіють. Валеріанелла холодостійка, тому чудово почуватиметься в березневій теплиці.

Редиска (знову ж таки всі сорти) також добре посіяти в березні. Стрілкування не буде, так само як і мошок, які із завидним апетитом об’їдають листя культури.

Обов’язково потрібно посіяти найкорисніший шпинат. Ця культура чудово перенесе зниження температури до -3 градусів. По сусідству зробити грядки для петрушки, кінзи, кропу, щавлю, базиліка .

Любителі гороху сміливо можуть висівати цю культуру. Вона чудово приживеться навіть у промерзлому ґрунті.

Єдине, що бажано врахувати при посіві культур ранньою весною, що насіння потрібно закласти трохи глибше, ніж при звичайній посадці. Якщо є можливість полити теплою водою. А якщо ні, то зверху накидатиме сніг. У березні його можна знайти.

Погодьтеся, багато хто експлуатує теплицю виключно під томати/перці. І городник, не зраджуючи собі, може кілька років поспіль саджати у теплиці, наприклад, лише томати. В цьому випадку було б непогано не полінуватися і посіяти в березні сидерати. Це буде свого роду сівозміна, нехай і у своїй мініатюрі. Сидерати покращать структуру ґрунту та збагатять його. Найпростіше посіяти гірчицю. Розкидати насіння і закласти граблями.

Трохи про відкритий ґрунт

У сніг можна сіяти редиску, петрушку і навіть моркву. Деякі городники це практикують, скоріше як експеримент. І це метод має право життя. Але що варто врахувати? А те, що при таненні снігу насіння, наприклад, редиски може виявитися не на відведеному для нього місці, а десь на грядці із зимовим часником.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *